SKŁAD ZESPOŁU

* wesela * zabawy * bale * imprezy plenerowe * spotkania firmowe *

 

Zespół muzyczny BASTER

to grupa wykwalifikowanych, pełnych zapału osób z pasją do muzyki. Naszym atutem jest różnorodny repertuar, który zadowoli słuchacza w każdym wieku i na każdej imprezie! Wesele, bal czy też impreza firmowa z naszym udziałem to wieczór wielu wrażeń i niezapomnianego show, dlatego zapraszamy do działu VIDEO gdzie mogą Państwo zapoznać się z utworami w naszym wykonaniu. Wszelkie imprezy artystyczne, jak również przyjęcia weselne z naszym udziałem prowadzone są kulturalnie i odpowiedzialnie.

 

Mariusz
- saksofon,,akordeon ,wokal


Krzysztof
- instrumenty klawiszowe , gitara basowa, wokal


Andrzej
- instrumenty klawiszowe, perkusyjne, wokal


robert

Robert
-wokal , instrumenty klawiszowe


Ponadto proponujemy gościom konkursy karaoke, a także muzykę biesiadną, wspólne śpiewanie przy stołach z towarzyszeniem instrumentów puzon, saksofon, akordeon, bęben i tamburyno.

Zachęcamy do posłuchania utworów wykonywanych przez zespół muzyczny, dostępnych w zakładce VIDEO. Swoje zasoby ciągle wzbogacamy o najnowsze utwory z list przebojów, po to, aby nasza oferta była ciągle aktualna. Dzięki doświadczeniu potrafimy zabawić każde, nawet najbardziej wymagające towarzystwo.

Żadnego problemu nie stanowi dla nas przygotowanie tzw. utworu na specjalne życzenie. Jednak informacja na temat takiego utworu musi być przekazana zespołowi nie później niż 30 dni przed terminem imprezy.

Wojtek
-wokal , puzon